Meble z drewna

Niepowtarzalne i trwałe meble drewniane

Masz już dość produktów z „sieciówek”? Zależy Ci, by Twoje meble były solidnie wykonane i trwałe? Trafiłeś / trafiłaś w odpowiednie miejsce.

 

Przykładowe realizacje NW-Art

 

Projekt I

STOŁECZEK WYGIĘTY

Drewniany wygięty stołeczek – to oryginalna propozycja do pokoju dziecka, ale nie tylko. Solidna i stabilna konstrukcja utrzyma nawet 80-kilowego mężczyznę. Krawędzie są lekko zaokrąglone, dzięki czemu produkt jest bezpieczny i przyjemny w dotyku.

Idealnie nadaje się także na urodzinowe, świąteczne i tematyczne sesje zdjęciowe dziecka. Fotografie ze śpiącym lub siedzącym na stołeczku maluchem z pewnością zachwycą każdego rodzica.

 

 

Projekt II

SCHODKI „Trzy stopnie w górę”

Nie każdy ma 2 metry wzrostu (lub więcej) i bez problemu z poziomu podłogi dostanie do najwyższej szafki, lampy pod sufitem czy karnisza. Ci, których natura obdarzyła nieco niższym wzrostem, są skazani na wspinanie się po krzesłach, szafkach i parapetach, tylko po to, by wymienić żarówkę, założyć nowe firanki, czy po prostu odłożyć coś na najwyższą półkę w kuchni. Oczywiście takie wspinaczki nie należą do najbezpieczniejszych.

Wszystkim, którzy na co dzień borykają się z podobnymi problemami, proponujemy solidne 3-stopniowe schodki. Są one bardzo stabilne – wejdziemy po nich bez obaw, że się przechylą. A najważniejsze jest to, że dzięki nim ju nic nie będzie dla nas za wysoko 🙂

Jako ciekawostkę możemy podać, że u klientów, którzy już kupili u nas schodki, w momencie gdy nie są one wykorzystywane do właściwego celu, służą także jako wygodne siedzisko, a nawet półki czy kwietnik 😉

  

 

Projekt III

KOMODA

 

Projekt IV

SKRZYNIA na zabawki i nie tylko…

 

 

Projekt V

STOLIK