Podstawka na telefon i smartfon

Czy zdarzyło Ci się kiedyś odłożyć telefon, a potem szukać go dość długą chwilę? Czy nie lepiej byłoby, gdyby Twój smartfon miał specjalnie przygotowane dla siebie miejsce?

 

Projekt I

Podstawka „Górnik”

Podstawka na telefon / smartfon „Górnik” to nasza propozycja dla osób, poszukujących niebanalnych rozwiązań. Wykonana z naturalnych materiałów, a jednocześnie elegancka i przyciągająca wzrok. Wystarczy postawić ją w pokoju i odkładać na nią telefon, a z pewnością nie będziemy już marnować czasu na poszukiwania w momencie, gdy trzeba będzie zadzwonić. Telefon umiejscowiony jest we wgłębieniu, znajdującym się w odpowiednio szerokiej podstawie i oparty o plecy „Górnika”, przez co nie ma obawy, że się zsunie lub przewróci.

 

Projekt II

Podstawka „Tragarz”

Podstawka na telefon „Tragarz” jest wykonana z naturalnych materiałów, a jednocześnie elegancka i przyciągająca wzrok. Wystarczy postawić ją w pokoju i odkładać na nią telefon, a z pewnością nie będziemy już marnować czasu na poszukiwania w momencie, gdy trzeba będzie zadzwonić. Telefon umiejscowiony jest we wgłębieniu, znajdującym się w odpowiednio szerokiej podstawie i podtrzymywany przez „Tragarza”, przez co nie ma obawy, że się zsunie lub przewróci.

 

 

Projekt III

Podstawka „Kot”