Na drobiazgi

Przykładowe realizacje NW-Art

 

Projekt I

Szafeczka „Pan Szafa”

Czy w dzieciństwie nie mieliśmy cennych dla nas przedmiotów? „Skarbów”, które skrzętnie przechowywaliśmy? Nasze dzieci również je mają i chciałyby umieścić je w bezpiecznym miejscu. Dla nich właśnie powstał „Pan Szafa”.

„Pan Szafa” z radością zamieszka w pokoju dziecka i przechowa jego drobne „skarby”. Trzy szufladki pomieszczą rozmaite znaleziska z wycieczek, niewielkie własnoręcznie wykonane przemioty, czy po prostu rzeczy codziennego użytku: gumki do mazania, klej do papieru, kolorowe spinacze itd.

Wykonany z naturalnych i ekologicznych materiałów „Pan Szafa” będzie doskonałym prezentem dziecka, nastolatka, ale również każdego, komu przyda się odrobina uśmiechu 🙂

 

Projekt II

Szafeczka „Kobra”

Czy praktyczne i użyteczne rzeczy nie mogą być także wyjątkowe i niepowtarzalne? Oczywiście, że mogą. Najlepszym na to przykładem jest nasza szafeczka (minikomoda) „Kobra”.

„Kobra” to szafeczka z dwoma szufladkami, idealna do przechowywania drobnych przedmiotów, takich jak: biżuteria, zegarki, czy ozdoby do włosów. Może również stanąć na biurku w pracy i pomieścić pendrivy, karty SD, spinacze, kolorowe karteczki, taśmę klejącą, albo po prostu wizytówki lub klucze. Nic nie stoi na przeszkodzie, by posłużyła również jako przechowalnia „skarbów” – pamiątek z podróży, przedmiotów o znaczeniu sentymentalnym (np. muszelki, kamienie). Poza tym jest nie tylko praktyczna, ale i ciekawie wykonana, przez co z pewnością posłuży jako ozdoba pomieszczenia.